CDS HAKNER-TEAM JEST ZAWSZE DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI.

Jesteśmy osiągalni pod nr tel:  +49 7951 391-0.
Lub proszę po prostu wypełnić formularz kontaktowy.

* Pola obowiązkowe

WASZ ZESPÓŁ W CDS

Zarząd Firmy

Michael Hackner

Wspólnik zarządzający
+49 (0) 7951 391-0
m.hackner@cds-hackner.de

Hanspeter Hackner

Prezes Zarządu
+49 (0) 7951 391-0
hp.hackner@cds-hackner.de

Dieter Kracher

Zarządzanie firmą (Prokurent)
+49 (0) 7951 391-33
d.kracher@cds-hackner.de

Produkcji

Artur Angrés

Kierownik zakładu
+49 (0) 7951 391-27
a.angres@cds-hackner.de

Thomas Reichert

Kierownik produkcji Graf Barf,
Kierownik transportu
+49 (0) 7951 391-35
t.reichert@cds-hackner.de

Edwin Ebert

Zakup surowca, materiałów i
środków produkcji
+49 (0) 7951 391-9002
e.ebert@cds-hackner.de

Jelita naturalne

Sybille Kracher

Kierownik ds. zakupu i sprzedaży
jelit naturalnych
+49 (0) 7951 391-50
s.kracher@cds-hackner.de

Simon Jaeger

Zakup/Sprzedaż jelit naturalnych
+49 (0) 7951 391-59
s.jaeger@cds-hackner.de

Sigrid Beyer

Sprzedaż jelit naturalnych
+49 (0) 7951 391-43
s.beyer@cds-hackner.de

Erika Petter

Sprzedaż jelit naturalnych
+49 (0) 7951 391-32
e.petter@cds-hackner.de

Rudi Treib

Serwis zewnętrzny/Technik ds.
jelit naturalnych
+49 (0) 7951 391-0
+49 (0) 171 3308530
r.treib@cds-hackner.de

Rolf Bindseil

Serwis zewnętrzny/Technik ds.
jelit naturalnych
+49 (0) 7951 391-0
+49 (0) 160 90739470
r.bindseil@cds-hackner.de

Regina Lilienthal

Sprzedaż jelit naturalnych
+49 (0) 7951 391-49
r.lilienthal@cds-hackner.de

Mirosława Witos

Prezes Zarządu
CDS Polska Sp. z o.o.
+48 75 645 5855
+48 660 764 484
m.witos@cdspolska.com.pl

Robert Osiewacz

Przedstawiciel handlowy / Technik
ds. jelit naturalnych na rynek polski
CDS Polska Sp. z o.o.
+48 75 645 5858
+48 888 541 750
r.osiewacz@cdspolska.com.pl

Specjały mięsne i podrobowe

Sandra Kupsch

Kierownik ds. zakupu i sprzedaży
specjałów mięsnych i podrobowych
+49 (0) 7951 391-9015
s.kupsch@cds-hackner.de

Selina Mohr

Sprzedaż specjałów mięsnych
i podrobowych
+49 (0) 7951 391-54
s.mohr@cds-hackner.de

Alexander Tietz

Sprzedaż specjałów mięsnych
i podrobowych
+49 (0) 7951 391-38
a.tietz@cds-hackner.de

Karl Bross

Zakup specjałów mięsnych i podrobowych &
Kierownik przyjęcia towarów
+49 (0) 7951 391-9099
k.bross@cds-hackner.de

Rene Wiemer

Zakup specjałów mięsnych
i podrobowych
+49 (0) 7951 391-16
r.wiemer@cds-hackner.de

Export/ Fakturowanie

Andreas Massold

Kierownik działu import/eksport
+49 (0) 7951 391-41
a.massold@cds-hackner.de

Waldemar Hamann

Import/Eksport
+49 (0) 7951 391-63
w.hamann@cds-hackner.de

Mirko Lettenmaier

Import/Eksport
+49 (0) 7951 391-61
m.lettenmaier@cds-hackner.de

Usługi głębokiego mrożenia

Christian Schöner

Kontroling i zarządzanie
gospodarką magazynową
+49 (0) 7951 391-53
c.schoener@cds-hackner.de

Tobias Jaeger

Kierownik działu usług mroźniczych
+49 (0) 7951 391-47
t.jaeger@cds-hackner.de

Nasze serca biją dla
życzeń naszych klientów.

Twoje miejsce z
przyszłością.

Informacja o plikach cookie (ciasteczka)

Ta strona korzysta z plików cookie. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażają Państwo zgodę na stosowanie plików cookie oraz politykę prywatności.

Zaakceptuj