Osoba kontaktowa

Zarząd

Hanspeter Hackner
Prezes Zarządu Spółki
+49 (0) 79 51/391-0
hp.hackner@cds-hackner.de
Michael Hackner
Właściciel/Prezes Spółki
+49 (0) 79 51/391-0
m.hackner@cds-hackner.de
Dieter Kracher
Zarządzanie (Prokurent)
+49 (0) 79 51/391-33
d.kracher@cds-hackner.de

Produkcja

Artur Angrés
Kierownik zakładu
+49 (0) 79 51/391-27
a.angres@cds-hackner.de
Thomas Reichert
Zastępca kierownika zakładu
+49 (0) 79 51/391-35
t.reichert@cds-hackner.de
Edwin Ebert
Zakup surowca, materiałów i środków produkcji
+49 (0) 79 51/391-9002
e.ebert@cds-hackner.de

Jelita naturalne

Sybille Steinhöfer
Zarządzanie zakupem i sprzedażą jelit naturalnych
+49 (0) 79 51/391-50
s.steinhoefer@cds-hackner.de
Sigrid Beyer
Sprzedaż jelit naturalnych
+49 (0) 79 51/391-43
s.beyer@cds-hackner.de
Rolf Bindseil
Serwis zewnętrzny/Technolog
+49 (0) 79 51/391-0
+49 (0) 160/90739470
r.bindseil@cds-hackner.de
Simon Jaeger
Zakup/Sprzedaż jelit naturalnych
+49 (0) 79 51/391-59
s.jaeger@cds-hackner.de
Regina Lilienthal
Sprzedaż jelit naturalnych
+49 (0) 79 51/391-49
r.lilienthal@cds-hackner.de
Stefanie Fink
Serwis zewnętrzny/Technolog
+49 (0) 79 51/391-0
+49 (0) 160/4262183
s.fink@cds-hackner.de
Erika Petter
Sprzedaż jelit naturalnych
+49 (0) 79 51/391-32
e.petter@cds-hackner.de
Rudi Treib
Serwis zewnętrzny/Technolog
+49 (0) 79 51/391-0
+49 (0) 171/3308530
r.treib@cds-hackner.de

Specjały mięsne i podrobowe

Sandra Kupsch
Zarządzanie zakupem i sprzedażą mięsa oraz Specjałów UAU
+49 (0) 79 51/391-9015
s.kupsch@cds-hackner.de
Rene Wiemer
Zakup mięsa, podrobów i UAU
+49 (0) 79 51/391-16
r.wiemer@cds-hackner.de
Selina Mohr
Sprzedaż mięsa oraz Specjałów UAU
+49 (0) 79 51/391-54
s.mohr@cds-hackner.de
Karl Bross
Zakup mięsa, podrobów i UAU oraz Kierownik przyjęcia towaru
+49 (0) 79 51/391-9099
k.bross@cds-hackner.de

Export/Rozliczenia

Andreas Massold
Kierownik działu Import-Eksport
+49 (0) 79 51/391-41
a.massold@cds-hackner.de
Waldemar Hamann
Dział eksportu/Dokumenty
+49 (0) 79 51/391-63
w.hamann@cds-hackner.de
Mirko Lettenmaier
Dział eksportu/Dokumenty
+49 (0) 79 51/391-61
m.lettenmaier@cds-hackner.de

Produkty mrożone – usługi

Christian Schöner
Kontroling i zarządzanie gospodarką magazynową
+49 (0) 79 51/391-53
c.schoener@cds-hackner.de
Tobias Jaeger
Kierownik działu usług mroźniczych
+49 (0) 79 51/391-47
t.jaeger@cds-hackner.de