Osoba kontaktowa

Zarząd

Hanspeter Hackner
Prezes
+49 (0) 79 51/391-0
hp.hackner@cds-hackner.de
Michael Hackner
Właściciel / Prezes
+49 (0) 79 51/391-0
m.hackner@cds-hackner.de
Dieter Kracher
Zarzadzanie, Prokurent, Kontroling
+49 (0) 79 51/391-33
d.kracher@cds-hackner.de

Produkcja

Artur Angrés
Kierownictwo / Zapewnienie jakości
+49 (0) 79 51/391-27
a.angres@cds-hackner.de
Thomas Reichert
Zastępca kierownika produkcji
Kierownik transportu , Opakowania wymienne
+49 (0) 79 51/391-35
t.reichert@cds-hackner.de
Edwin Ebert
Zakup surowców, materiałów pomocniczych oraz materiałów produkcyjnych
+49 (0) 79 51/391-9002
e.ebert@cds-hackner.de

Jelita naturalne

Sybille Steinhöfer
Kierownik sprzedaży jelit naturalnych
+49 (0) 79 51/391-50
s.steinhoefer@cds-hackner.de
Sigrid Beyer
Sprzedaż krajowa
+49 (0) 79 51/391-43
s.beyer@cds-hackner.de
Rolf Bindseil
Serwis / Technolog
+49 (0) 79 51/391-0
+49 (0) 160/90739470
r.bindseil@cds-hackner.de
Simon Jaeger
Sprzedaż krajowa / zagraniczna
+49 (0) 79 51/391-59
s.jaeger@cds-hackner.de
Regina Lilienthal
Administracja działu sprzedaży
+49 (0) 79 51/391-49
r.lilienthal@cds-hackner.de
Erika Petter
Sprzedaż krajowa
+49 (0) 79 51/391-32
e.petter@cds-hackner.de
Rudi Treib
Serwis / Technolog
+49 (0) 79 51/391-0
+49 (0) 171/3308530
r.treib@cds-hackner.de

Specjały mięsne i podrobowe

Sandra Kupsch
Zakup ubocznych artykułów poubojowych
+49 (0) 79 51/391-9015
s.kupsch@cds-hackner.de
Karl Bross
Zakup ubocznych Specjały mięsne i podrobowe
+49 (0) 79 51/391-9099
k.bross@cds-hackner.de
Selina Mohr
Sprzedaż Specjały mięsne i podrobowe
+49 (0) 79 51/391-54
s.mohr@cds-hackner.de
David Rumm
Sprzedaż Specjały mięsne i podrobowe
+49 (0) 7951-391-38
d.rumm@cds-hackner.de

Export/Rozliczenia

Andreas Massold
Eksport / Dokumentacja eksportowa
+49 (0) 79 51/391-41
a.massold@cds-hackner.de
Nadine Ehhammer
Centrala / Rozliczenia krajowe /Eksport
+49 (0) 79 51/391-14
n.ehhammer@cds-hackner.de
Waldemar Hamann
Eksport / Dokumentacja eksportowa
+49 (0) 79 51/391-63
w.hamann@cds-hackner.de
Mirko Lettenmaier
Eksport / Dokumentacja eksportowa
+49 (0) 79 51/391-61
m.lettenmaier@cds-hackner.de

Produkty mrożone – usługi

Christian Schöner
Zapytania dotyczące usług
+49 (0) 79 51/391-53
c.schoener@cds-hackner.de
Tobias Jaeger
Usługi mrożenia produktów
+49 (0) 79 51/391-47
t.jaeger@cds-hackner.de
Marcel Mustafa
Usługi mrożenia produktów
+49 (0) 79 51/391-9060
m.mustafa@cds-hackner.de